Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JANOS TORNYAI (1869-1936): Läsxläsning, signerad Janos Tornyai, olja på duk, ca 82x71 cm
Krackeleringar, dukskador
420189
2016-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här