Snurrstolar Johansson design

Snurrstolar Johansson design
Snurrstolar Johansson design
Snurrstolar Johansson design
Snurrstolar Johansson design
Snurrstolar Johansson design
Snurrstolar Johansson design
Snurrstolar Johansson design
Snurrstolar Johansson design
Snurrstolar Johansson design
Snurrstolar Johansson design
Snurrstolar Johansson design
Snurrstolar Johansson design

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANSSON DESIGN, snurrstolar, 6 st, 1900-talets andra hälftl, Markaryd, brun mockaklädsel, pelarfot i krom, sitthöjd 45 cm

Slitage, fläckar

420197

2016-11-10