Rune Jansson, oljemålning

Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014), Kocksgatan, signerad Rune Jansson, olja på duk, 27x22 cm.

420200

2016-11-10