Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014), Kocksgatan, signerad Rune Jansson, olja på duk, 27x22 cm.
420200
2016-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här