Canapé 1800-tal

Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CANAPÉ, 1800-talets slut, på hjul, blommig klädsel, längd ca 160, sitthöjd 45, rygghöjd 100 cm

Något blekt senare klädsel

420207

2016-11-10