Arman färglitografi

Arman färglitografi
Arman färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med violin och penslar, signerad Arman, 25/75, färglitografi, bladstorlek ca 80x58 cm

420208

2016-11-14