Hans Wigert torrnål

Hans Wigert torrnål
Hans Wigert torrnål
Hans Wigert torrnål
Hans Wigert torrnål

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

HANS WIGERT (1932-2015), Död fågel, signerad Hans Wigert, numrerad 14/30, torrnål, ca 29 x 22 cm

420210

2016-11-10