Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Modell i korgstol, signerad och daterad Olle Nordberg -47, olja på pannå, ca 35x27 cm

420214

2016-11-10