Olle Nordberg oljemålning
2016-11-10
420219
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): "Förlovade", signerad och daterad Olle Nordberg -42, olja på pannå, ca 35x27 cm