Fernand Leger
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FERNAND LEGER, efter (1881-1955): Komposition, färglitografi efter förlaga, signerad och numrerad F. Legér 64/200, tryckt på Arches papper, ur Album of 10 serigraphs, ca 42,5x23 cm
Blekt
420222
2016-11-10