Sören Christian Bjulf oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958): Torgmarknad, signerad Bjulf, olja på duk, ca 54x44 cm

420237

2016-11-10