Max Ernst färglitografi på japanpapper

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MAX ERNST (Tyskland 1891-1976), Deux Oiseaux, signerad och numrerad Max Ernst 15/99, färglitografi tryckt på japanpapper, 34x62 cm, bladstorlek 56x76,5 cm

420248

2016-11-10