Georges Braque färgakvatint

Georges Braque färgakvatint
Georges Braque färgakvatint

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GEORGES BRAQUE, efter (1882-1963): Poissons, signerad och numrerad G. Braque 77/300, färgakvatint, ca 1955, ca 34,5x45 cm

420274

2016-11-10