Sonia Delaunay färglitografi

Sonia Delaunay färglitografi
Sonia Delaunay färglitografi

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SONIA DELAUNAY (Frankrike, 1885-1981): Komposition, signerad Sonia Delaunay, 67/75, färglitografi, bladmått ca 77x56 cm

Gulland

420278

2016-11-10