Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SONIA DELAUNAY (Frankrike, 1885-1981): Komposition, signerad Sonia Delaunay, 67/75, färglitografi, bladmått ca 77x56 cm
Gulland
420278
2016-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här