Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAUL DUFY (Frankrike, 1877-1953): ´´La baigneuse devant le port de Saint Adresse´´, ca 1920, signerade, litografi, ca 52x37 cm
Guland
420280
2016-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här