Raoul Dufy

Raoul Dufy
Raoul Dufy
Raoul Dufy
Raoul Dufy

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAUL DUFY (Frankrike, 1877-1953): ´´La baigneuse devant le port de Saint Adresse´´, ca 1920, signerade, litografi, ca 52x37 cm

Guland

420280

2016-11-10