Joan Miró

Joan Miró
Joan Miró

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983) Mural, signerad och numrerad Miró 41/90, 1961, färglitografi, ca 44x56 cm

Guland

420292

2016-11-10