Lars Jonsson akvarell

Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Skrattmås i vårsol, signerad och daterad Lars Jonsson 1988, akvarell, 41x55 cm

420293

2016-11-10