Lars Jonsson akvarell

Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Rödbena, signerad och daterad Lars Jonsson -89, akvarell på papper, 14 x 26 cm

420294

2016-11-10