Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARINO MARINI (1901-1980): Composizione, 1955 (Guastalla L53) signerade och numrerade i blyerts 68/200, ca 64x43 cm
420297
2016-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här