Marino Marini, litografi

Marino Marini, litografi
Marino Marini, litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARINO MARINI (1901-1980): Composizione, 1955 (Guastalla L53) signerade och numrerade i blyerts 68/200, ca 64x43 cm

420297

2016-11-10