Flicka lagar nät oljemålning

Flicka lagar nät oljemålning
Flicka lagar nät oljemålning
Flicka lagar nät oljemålning
Flicka lagar nät oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka lagar nät, monogramsignerad CC?, påskrift a tergo "Mending the Net, C Callcott, olja på duk, ca 41x30 cm

Krackeleringar

420326

2016-11-10