Lennart Jirlow Sommar i Provence
2016-11-11
420380
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Sommar i Provence", signerad och numrerad L. Jirlow 305/310, färglitografi, bildyta 38x54 cm
Blekt, något gulnad