Figurkomposition oljemålning
2016-11-10
420399
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), efter Vladimir Gorbonov: Figurkomposition, signerad, olja på duk, ca 58x47 cm