Vinkylare för flera flaskor i koppar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE för flera flaskor, koppar, 1900-tal, höjd ca 24, diameter 29 cm

Slitage

420428

2016-11-10