Pembroke table

Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table
Pembroke table

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEMBROKE TABLE, mahogny, 1800-talets första hälft, England, svarvade ben på hjultrissor, 2 lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca 73, 97x58 cm, utfällt 116x97 cm

Slitage

420442

2016-11-10