Evald Björnberg

Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), Albrektsunds kanal, Marstrand, signerad Björnberg, olja på pannå, 9x26,5 cm

420448

2016-11-16