Fritiof Swensson Tema

Fritiof Swensson Tema
Fritiof Swensson Tema
Fritiof Swensson Tema
Fritiof Swensson Tema

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRITIOF SWENSSON (1889-1974): Hamnutsikt, Göteborg, olja på duk, signerad och daterad Fritiof Swensson 1959, 90x62 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

420450

2016-11-20