Fritiof Swensson Tema

Fritiof Swensson Tema
Fritiof Swensson Tema
Fritiof Swensson Tema
Fritiof Swensson Tema

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRITIOF SWENSSON (1889-1974): Sjöbod, Bohuslän, olja på duk, signerad och daterad Fritiof Swensson 1960, 67x73 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

420451

2016-11-20