Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Surrealistisk komposition med figurer, signerad, färgetsning, E.A. , bladmått ca 51x65 cm

420476

2016-11-14