Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
BRÄNNVINSSCHATULL, Ljusdal, 1800-tal, kvadratisk form, blåmålat, smideshandtag, höjd 28, bredd 28, djup 30 cm
Gångjärn och sidolist saknas, slitage.
420477
2016-11-10