Akvarell kopia efter Carl Larsson

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AKVARELL, efter Carl Larssons "Sanct Göran" (Sankt Göran och Prinsessan), signerad cop. efter C L, ca 47x62,8 cm,

420478

2016-11-14