Josef Wilhelm Wallander

Josef Wilhelm Wallander
Josef Wilhelm Wallander
Josef Wilhelm Wallander
Josef Wilhelm Wallander
Josef Wilhelm Wallander
Josef Wilhelm Wallander

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JOSEF WILHELM WALLANDER (1821-1888): "Karl XII i Bender", olja på duk, signerad och daterad WW 1861, 39x39 cm

Dukskada

420480

2016-11-10