Stig Danielsson oljemålningar
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG DANIELSSON (1935-2012): (3) Landskapsbilder, signerade och daterade, olja på duk (2 st) resp olja på pannå, 22x33/ 30x33 resp 27x22 cm
UTSTÄLLD: Gummesons Konstgalleri, Utställningskatalog 323, 1968, nr 68 "Landskap"
420495
2016-11-10