Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, 2 dlr., "Chesterfield", 1900-talets andra hälft, oxblodsfärgade, längd ca 200 cm, sitthöjd ca 45 cm
Botten med skador i klädseln, slitage
420499
2016-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här