Chesterfield soffa och fåtölj

Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj
Chesterfield soffa och fåtölj

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 2 dlr., "Chesterfield", 1900-talets andra hälft, oxblodsfärgade, längd ca 200 cm, sitthöjd ca 45 cm

Botten med skador i klädseln, slitage

420499

2016-11-10