Fickur i 14 k guld
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIKING, fickur, savonett, 14 k guld, ca 1930-tal, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, sekund, innerboett i metall, breguetspiral, cal: 526, diameter 50 mm, vikt ca 78 g, originaletui medföljer
Slitage
420513
2016-11-18