Fickur i 14 k guld

Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKING, fickur, savonett, 14 k guld, ca 1930-tal, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, sekund, innerboett i metall, breguetspiral, cal: 526, diameter 50 mm, vikt ca 78 g, originaletui medföljer

Slitage

420513

2016-11-18