Schackpjäser i ben med spelbord
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD på pelarfot, 1800-talets slut, låda i sargen, skivan med schackmönster i intarsia, samtida spelpjäser i ben medföljer, höjd 74, 50x34
Nyckel saknas, spelpjäser och bord mewd skador
420525
2016-11-10