Schackpjäser i ben med spelbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD på pelarfot, 1800-talets slut, låda i sargen, skivan med schackmönster i intarsia, samtida spelpjäser i ben medföljer, höjd 74, 50x34

Nyckel saknas, spelpjäser och bord mewd skador

420525

2016-11-10