Takarmatur "Semi Tulip"

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOG & MORUP, takarmatur, "Semi Tulip", Danmark, 1970-tal, vitlackerad skärm, höjd ca 32, diameter 70 cm

Bruksslitage

420530

2016-11-16