Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELEFANTER, 7 st, ebenholts, 1920/30-tal, skurna i trä med betar samt tår i ben, höjd 7-16 cm, längd 7-26 cm
Lagningar, skador, lösa betar
420531
2016-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här