LG Lundberg offset med applikationer
2016-11-11
420532
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LG LUNDBERG (född 1938): "Mjukt och mänskligt III", signerad och daterad 1968, 7/20, offset med applikationer, ca 59,5x48 cm
UTSTÄLLD: galerie d´art, Saltsjöbaden