LG Lundberg offset med applikationer

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

LG LUNDBERG (född 1938): "Mjukt och mänskligt III", signerad och daterad 1968, 7/20, offset med applikationer, ca 59,5x48 cm
UTSTÄLLD: galerie d´art, Saltsjöbaden

420532

2016-11-11