Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
LG LUNDBERG (född 1938): "Mjukt och mänskligt III", signerad och daterad 1968, 7/20, offset med applikationer, ca 59,5x48 cm
UTSTÄLLD: galerie d´art, Saltsjöbaden
420532
2016-11-11