Märklin vagnar och tillbehör spår Ho

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN TÅGDELAR, TILLBEHÖR, spår Ho, 1940-70-tal, bestående av vagnar, sovvagn nr 4064, resgodsvagn nr 4044, (dessa två är i fabriksförpackningar, tankvagn "Shell" nr 374, tankvagn "Esso" nr 4501, personvagn346/1, tankvagn "BP" nr 4500, godsavagn nr 381, kolvagn nr 308/2, kolvagn nr 4511, personvagn nr 4090, vinvagn nr 308, tillbehör, lokstall 7029, 64 rälsbitar, 5 växlar, 3 båglampor 7048, huvudsignal 7188, semafor, brodelar, ställputar, mm, 3 st vagnar från andra fabrikat medföljer

Skador, en del av tillbehören i fabriksförpackningar

420560

2016-11-11