Takampel alabaster

Takampel alabaster
Takampel alabaster
Takampel alabaster
Takampel alabaster

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

TAKAMPEL, alabaster, 1900-talets första hälft, 3 ljuspunkter höjd 15, diameter 45 cm

Zustandsbeschreibung

Repor, bruksslitage

420579

2016-11-11