Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
TAKAMPEL, alabaster, 1900-talets första hälft, 3 ljuspunkter höjd 15, diameter 45 cm
Zustandsbeschreibung
Repor, bruksslitage
420579
2016-11-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner