Resekoffert PUB Stockholm

Resekoffert PUB Stockholm
Resekoffert PUB Stockholm
Resekoffert PUB Stockholm
Resekoffert PUB Stockholm
Resekoffert PUB Stockholm
Resekoffert PUB Stockholm
Resekoffert PUB Stockholm
Resekoffert PUB Stockholm
Resekoffert PUB Stockholm
Resekoffert PUB Stockholm

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEKOFFERT, 1930/40-tal, PUB (Paul Urban Bergström) Stockholm, krokodilpräglad, med reseetiketter, höjd 41, 63x22 cm, nyckel saknas

Ytskador, nyckel saknas

420584

2016-11-11