Christian Lüdert oljemålning
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CHRISTIAN LÜDERT (Tyskland 1790-1857): Vandrare i alplandskap, signerad C Lüdert 1852, olja på duk, rikt skulpterad bronserad ram, 65x85 cm
Ramskador, lösa bitar medföljer som finns att avhämta vid utlämingen
420597
2016-11-11