Orkesterstolar björk

Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 7 st, "Orkesterstolen", björk, 1900-talets mitt, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

420601

2016-11-12