Lampkupor

Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor
Lampkupor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAMPKUPOR, 5 st., 1900-talets andra hälft, glas, delvis målade, höjd ca 17 cm

Nagg samt slitage

420614

2016-11-11