Robert Ljungquist oljemålning

Robert Ljungquist oljemålning
Robert Ljungquist oljemålning
Robert Ljungquist oljemålning
Robert Ljungquist oljemålning
Robert Ljungquist oljemålning
Robert Ljungquist oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ROBERT LJUNGQUIST (1857-1946): Landskap med sjö, signerad o daterad Rob Ljungquist Dalsland 99, olja på duk, 45x98 cm

Kuntoraportti

420621

Päivämäärä:

2016-11-11