Robert Ljungquist oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROBERT LJUNGQUIST (1857-1946): Landskap med sjö, signerad o daterad Rob Ljungquist Dalsland 99, olja på duk, 45x98 cm
Kuntoraportti
420621
Päivämäärä:
2016-11-11