Skulpturer ur Richard Wagners opera Tannhäuser

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTURER, 1 par, grönglaserat lergods, föreställande tenoren Tannhäuser och barytonen Wolfram von Eschenbach, höjd ca 37 cm

Lagningar, nagg

420631

2016-11-11