Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GLASMÅLNINGAR, 2 st, 1800-tal, bibliska scener, vardera ca 29x37 cm

PROVENIENS: Ermanno Lucini samling

Skadade glas, färgbortfall

420635

2016-11-13